MENU

_______________________________

VoIP telefon ZP502

Availability: In stock

€90.00

Quick Overview

IP telefon ZP502 jest abonenckim urządzeniem dla podłaczania do sieci VoIP i ma szeroki zestaw funkcjonalnych możliwości, jak telefonicznych, tak i sieciowych. Jedna z wyjątkowych właściwości tej nowości - we wsparciu przekazania głosu w HD Voice (High - Defin)

VoIP telefon ZP502

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Product Description

Szczegóły produktu
ZP502 - jest abonenckim urządzeniem dla podłaczania do sieci VoIP i ma szeroki zestaw funkcjonalnych możliwości, jak telefonicznych, tak i sieciowych. Jedna z wyjątkowych właściwości tej nowości - we wsparciu przekazania głosu w HD Voice (High - Defin)

Jest abonenckim urządzeniem dla podłaczania do sieci VoIP i ma szeroki zestaw funkcjonalnych możliwości, jak telefonicznych, tak i sieciowych.

Jedna z wyjątkowych właściwości tej nowości - we wsparciu przekazania głosu w HD Voice (High - Definition Voice albo dźwięk wysokiej rozdzielczości). Za pomocą tej technologii istotnie zwyżkuje jakość przekazywanego dźwięku po telekomunikacyjnych sieciach kosztem znacznego zwiększenia częstości pobierania próbek przekazywanego dźwiękowego sygnału. Oprócz tego za jakość przekazania dźwięku w ZP502 odpowiadają takie technologie jak VAD (ujawnienie głosowej aktywności) i CNG generacja tła szumu. Uzupełnia obraz jakościowej pełnego dupleksu transmisji dźwięku głośnika .

Model ZP502 nadaje jakościowy i funkcjonalny serwis, realizuje proste i szybkie wprowadzenie w VoIP sieciach, a także poprzednie zaprogramowanie dla konkretnego operatora . Temu sprzyja obecność w modelu dwóch sieciowych interfejsów (WAN i LAN), wsparcie protokołu SIP 2.0 i współzależnych RFC, a także IAX2 - protokołu wymiany VoIP -danymi między telefonem i IP - PBX Asterisk. On pozwala istotnie oszczędzać sieciowy ruch, co wyjaśnia się przekazaniem sygnalnej informacji w beatowych polach, a nie tekstem. Tak samo protokół pozwala jednoczyć mnóstwo głosowych potoków i przekazywać ich wewnątrz jedynego trunk, obniżając nakładane koszty, związane z przekazaniem tytułów IP -pakietów.

ZP502 podtrzymuje jednocześnie trzy linie, co pozwala, na przykład przełączać się między trzema różnymi rozmówcami, przy czym utrzymując dwóch z ich w reżimie oczekiwania.

W odróżnieniu od większości modeli IP- telefonów, podtrzymujących cztery kodeki, telefon ZP502 podtrzymuje pięć kodeków - G.711A/u, G.7231 high/low, G.729a/b, G.722, G.726.

Zasilanie elektryczne u ZP502 możliwie jest za pomocą standardowego zasilania tak i za pomocą współczesnej technologii PoE (zasilanie przez Ethernet). To robi możliwym ustawienie telefonu tam, gdzie, z tych albo innych przyczyn, zwyczajne gniazdo jest nie przewidziane.

Dzięki dużemu graficznemu LCD -monitoru telefonu cała informacja o dzwonku i spisie kontaktów jest łatwo widoczna użytkownikowi, a proste graficzne “menu” intuicyjnie jest zrozumiałym.

Prostota użycia i oszczędzanie kosztów: IP telefon ZP502 pracuje jak zwyczajny telefoniczny aparat. Korzystanie z telefonii IP usługi świadczone przez dostawców usług internetowych (SIP) , można wyraźnie obniżyć koszty na międzynarodowe i międzymiastowe telefoniczne rozmowy. Ta przewaga jest zwłaszcza zauważalna na "drogich" dzwonkach.

IP telefon ZP502 ma wbudowany interfejs Ethernet dla podłaczania do DSL modemu albo DSL -routeru. Można nawiązywać i odbierać połączenia bezpośrednio po podłączeniu do Internetu i zarejestrować się u dostawcy telefonii IP. Liczba wszystkich abonentów musi być zarejestrowana u dostawcy telefonii IP lub serwer u proxy. Wpisać kod serwera, a następnie numer telefonu, telefonii IP dostawcy lub serwera proxy będzie trzeba
porównać z numerem punktu mianowania..

ZP502 IP Telefon może być używany w sieciach lokalnych z protokołem Ethernet i IP. Głos będzie przekazywać się razem z danymi poprzez kanał komunikacji i opłaty za usługi w tym przypadku nie jest wymagane.

Interfejs:

Adapter żywienia 100-240 W, wyjście 5В/1А
WAN RJ45, 10/100M port.
LAN RJ45, 10/100M port.
Wsparcie 2 kompletów (gniazdko 3.5мм albo gniazdko RJ9)
Główne charakterystyki:

SIP 2.0 (RFC3261) i współzależne RFC
Wsparcie sieciowego protokołu IAX2
Podtrzymuje 3 SIP -linii
Kodeki: G.711A/u, G.7231 high/low, G.729a/b, G.722, G.726
tłumienie szumu : G.168 odpowiednio do miejscowej telekomunikacyjnej kompanii, dodatkowe akustyczne tłumienie echa (AEC) może osiągać 96мс maksymalna trwałość filtracji w reżimie kompletu
Jakość przekazania głosu : VAD - ujawnienie głosowej aktywności, CNG - generacja tła szumu
głośnomówiący Full-duplex
SIP - SIP domena, SIP autentyfikacja (nieobecny, standardowa, MD5), Peer to Peer/ IP call
(DTMF) : SIP informacja, DTMF przestawienie się, RFC2833
Czołowe charakterystyki:

Aplikacji SIP: Połączenia : Przeadresowania wezwania/ przeadresowanie/ utrzymanie/ oczekiwanie / 3 reżimy rozmowy/ osobiste wezwanie i wewnętrzny związek/zachwyt wezwania/łączące wezwanie / ponowny zestaw numeru (redial) i unredial/ prztyczek przy pracy klawiatury / vport/ponowny automatyczny zestaw/ push to talk
Kierowanie wezwaniami: giętka karta zestawu, gorąca linia, oczyszczenie odchylonych wezwań.
Czarny spis dla pewnych odchylonych wezwań, biały spis, ograniczenie wezwania reżim "Nie niepokoić" (No disturb), АОН, CLIR (odchylenie anonimowych wezwań), CLIP (wyznaczenie numeru zuchwałego anonimowego abonenta), zestaw bez uwzględnienia registra
Obsługa do 100 rekordów dla rozmów przychodzących, wychodzących i nieodebranych
Notatnik zachowuje 500 zapisów
Wsparcie dla wiadomości SMS
Memo wsparcie
alarm wsparcie
Wsparcie Szybkiego naboru (Speed Dial)
Wsparcie dla XML
Network Features
WAN/LAN 10/100 Мб/z Ethernet porty; wsparcie reżimu routera / most
Wsparcie PPPoE dla xDSL
Wsparcie PoE
Wsparcie standardowego protokołu NAT i NAPT
Poprzeczne Przekształcenie sieciowych adresów - (NAT) :podtrzymuje STUN - klient
Wsparcie DHCP -klienta WAN
Wsparcie DHCP -serwera LAN
Wsparcie głównego DNS i wtórnego DNS serwera
Wsparcie VLAN
Wsparcie DMZ
Wsparcie DNS przestawienia się, SNTP -klienta, Firewall
Wsparcie (L2TP/UDP TUNNEL), Open VPN/TLS, SRTP protokół bezpieczeństwa
QoS c DiffServ
Sieciowe serwy dla telnet serwera: włączając ping, trasowanie, telnet klient
Obsługa i Kierowanie
Wsparcie Web, telnet i kierowanie z klawiatury
Kierowanie z różnymi prawami dostępu
Odnowa Po przez reżim POST
Usuwane Telnet kierowanie/ładowanie/plik nastrajania rolowania
Bezpieczny reżim zabezpiecza niezawodność
Wsparcie Auta Inicjalizacji (HTTP, FTP albo TFTP)
Wsparcie Systemowego czasopisma (Syslog)
Wsparcie techniczne:

CPU: Broadcom BCM1190 275MHz
Dynamiczna pamięć SDRAM: 128 MB
Flash: 32MB
LCD-ekran: 57,54 x 79.2mm
Pobór mocy 2,5 W w trybie aktywnym - 2,8 W
Dane techniczne:

Temperatura pracy: 0C do 40C (32 do 104 ° F)
Wilgotność: od 10 do 90% nie oblać
Wymiary obudowy:

Pudełko wewnętrzne wymiary - 315 * 290 * 70 mm
Waga brutto 1,5 kg